Fotogalerija: Hrvatska - Wales 2-0 — eZadar.hr

Wales - Hrvatska na Novoj TV i gol.hr-u!

Dalić riješio i posljednju dilemu: Evo u kojem će sastavu Hrvatska napasti  Wales
Dalić riješio i posljednju dilemu: Evo u kojem će sastavu Hrvatska napasti Wales

LIVE Hrvatska - Wales, prijenos uživo s Poljuda, kvalifikacije za Euro |  24sata
LIVE Hrvatska - Wales, prijenos uživo s Poljuda, kvalifikacije za Euro | 24sata

WALES - HRVATSKA 2:1 KRAJ! Katastrofa Vatrenih u Cardiffu. Wales je  preskočio Hrvatsku na drugom mjestu - Novi list
WALES - HRVATSKA 2:1 KRAJ! Katastrofa Vatrenih u Cardiffu. Wales je preskočio Hrvatsku na drugom mjestu - Novi list

Wales šokirao Hrvatsku, Vatrenima samo bod na Poljudu! - Sportklub

Gledatelji vikend proveli uz Novu TV

Slobodna Dalmacija - Pobjeda Hrvatske izbacila bi Wales iz utrke, slavljem  bi domaćin imao isti broj bodova, ali i bolji međusobni skor
Slobodna Dalmacija - Pobjeda Hrvatske izbacila bi Wales iz utrke, slavljem bi domaćin imao isti broj bodova, ali i bolji međusobni skor

Wales - Hrvatska, kvalifikacije za EP | Arena Sport

Hrvatska - Wales kvalifikacije za Euro cijena ulaznice - Net.hr

HRVATSKA - WALES 1:1 KRAJ! Hrvatska ostala bez pobjede, Wales šokirao u 93.  minuti - Novi list
HRVATSKA - WALES 1:1 KRAJ! Hrvatska ostala bez pobjede, Wales šokirao u 93. minuti - Novi list

Hrvatska i Wales danas u borbi za EURO 2024.: Evo gdje gledati utakmicu

KAKVA ŠTETA Wales šokirao Vatrene u 93. minuti utakmice i zabio za  izjednačenje!
KAKVA ŠTETA Wales šokirao Vatrene u 93. minuti utakmice i zabio za izjednačenje!

Wales - Hrvatska

Hrvatska ostala bez pobjede: Velšani šokirali prepuni Poljud u sudačkoj  nadoknadi!
Hrvatska ostala bez pobjede: Velšani šokirali prepuni Poljud u sudačkoj nadoknadi!

Hrvatska - Wales 1-1, kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2024. | 24sata

UŽIVO Wales - Hrvatska, kvalifikacije za Euro, live prijenos, gdje gledati  utakmicu | 24sata
UŽIVO Wales - Hrvatska, kvalifikacije za Euro, live prijenos, gdje gledati utakmicu | 24sata

Wales - Croatia Rezultati uživo, međusobni susreti i postave | Sofascore

VIDEO Pogledajte golove: Kramarić sjajno pogodio, Velšani zaledili Poljud u  zadnjim sekundama
VIDEO Pogledajte golove: Kramarić sjajno pogodio, Velšani zaledili Poljud u zadnjim sekundama

NOGOMET UŽIVO: Wales i Hrvatska u Cardiffu igraju susret kvalifikacija za  EURO 2024 u nedjelju, 15. listopada 2023. godine - gdje gledati prijenos?
NOGOMET UŽIVO: Wales i Hrvatska u Cardiffu igraju susret kvalifikacija za EURO 2024 u nedjelju, 15. listopada 2023. godine - gdje gledati prijenos?